پنج‌شنبه 22 مهر 1389 ساعت 10:36 ق.ظ


بدل مبارک بر مصر حکومت می‌کند؟!

«حامد سید مکی» وکیل مدافع مصری دادخواستی را علیه وزیر دادگستری و تعدادی از مقامات مصری تدوین و به نهاد قضایی مصر ارائه کرده است و اتهام آنها را فریب افکار عمومی و کتمان حقایق سیاسی دانست. وی با این ادعا که «حسنی مبارک» رئیس‌جمهور مصر از سال 2004 میلادی درگذشته است، همه را شگفت‌زده کرد. وی مدعی است که مبارک که از بیماری سرطان رنج می‌برد، طی یک عمل جراحی که 16 ژوئن سال 2004 در آلمان انجام داد، جان خود را از دست داده است.

وی تاکید دارد که مبارک این جراحی را به طور مخفیانه در آلمان انجام داد، اما این عمل موفقیت‌‌آمیز نبود و وی طی این عمل جان خود را از دست داد. پزشک معالج وی این خبر را اعلام کرد و پس از وی رادیو مونتکارلو، رادیو لندن و رادیو رژیم صهیونیستی این خبر را عنوان کردند؛ اما پس از اندکی تمام رسانه‌ها در این باره سکوت کردند!

در دادخواست این وکیل عنوان شده است که «سوزان مبارک» همسر حسنی مبارک و دو فرزند وی، با هماهنگی دولتهای آلمان، آمریکا و اسرائیل تصمیم گرفتند که خبر مرگ مبارک را اعلام نکنند و برای پنهان کردن این حقیقت، از بدل وی استفاده کردند.

این وکیل مصری در ادامه درباره انگیزه غربی‌ها از این اقدام می‌گوید: بقای نظام حاکم در مصر به نفع دولتهای غربی، آمریکا و اسرائیل است.

وی در ادامه ادعا می‌کند که عمل جراحی که اخیرا بدل مبارک در آلمان پشت سر گذاشته یک اقدام دیگر در راستای فریب افکار عمومی بوده است.

حامد سید مکی در ادامه دادخواستش این سوال را مطرح می‌کند که چرا آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان از مبارک در بیمارستان عیادت نکرد؟! وی سپس پاسخ می‌دهد که دلیل این اقدام این بود که مرکل می‌دانست که باید با بدل مبارک مواجه شود!

( + )


انتشار کتب اسلامی-اسپانیا   <<< مطلب قبلی   ::   مطلب بعدی >>>   قم تایلند!


© نقل قول و انتشار مطالب « کـافـه » به هر صورت بلامانع است و از آن استقبال میشود | 2011-2010 |