X
تبلیغات
زولا
دوشنبه 10 آبان 1389 ساعت 06:54 ب.ظ

Edoardo Agnelli

 

صحبت از ادواردو است، او که از غربتی که خود احساس میکرد بایقینی استوار،با تمام بی مهری هایی که در حقش کردند، راهش را انتخاب کرد و در راه معشوق همه چیز را فنا کرد و خود را جاودانه ساخت و به راستیکه سعادتمند شد.      "روحش شاد"


دکتر ادواردو آنیلی در امریکا، و از متمولترین خانواده ایتالیایی بود که مسلمان و ترد شد...

 

«ادواردو آنیلی» در ماه ژوئن  در نیویورک از پدری مسیحی و مادری یهودی پا به عرصه دنیا گذاشت. مادر وی «مارلا کاراچولو»، یک پرنسس یهودی بود و پدرش سناتور «جیووانی آنیلی»،

مرد ثروتمند و معروف ایتالیایی بود. وی مالک کارخانه‌جات اتومبیل‌سازی فیات، فراری، لامبورگینی، لانچیا، آلفارمو و آیوکو، به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکت‌های طراحی مد و لباس، روزنامه‌های پرتیراژ "لاستامپا" و "کوریره دلاسرا"،

باشگاه اتومبیل‌رانی فراری و باشگاه فوتبال یوونتوس بود. علاوه بر این‌ها، چندین شرکت ساختمان‌سازی، راه‌سازی، تولید لوازم پزشکی و هلیکوپترسازی هم وجود دارد که خانواده آنیلی جزء سهام‌داران اصلی آن‌ها می‌باشند. میزان ثروت و نفوذ خانواده آنیلی به حدی است که رسانه‌های ایتالیا از آن‌ها به عنوان خاندان پادشاهی ایتالیا نام می‌برند. کارشناسان اقتصادی درآمد سالانه خانواده آنیلی را بالغ بر چندین میلیارد دلار تخمین می زنند که چند برابر درآمد نفتی جمهوری اسلامی ایران است.

سخن کوتاه کنم که خود ادواردو نیازی به تعریف و تمجید امثال من ندارد.

همچنین متن بالا که گوشه ای از زندگینامه ی ادواردو بود بر گرفته از سایت چند زبانه ادواردو که در زیر آورده ام، بود. برای اطلاع از وقایع به وجود آمده در زندگی او لطفا به همین آدرس مراجعه کنید.

در ضمن اداردو این شهید اطهر و طرد شده از خانواده سرانجام توسط پیگیریهای شبانه روزی موساد (اطلاعات اسراییل) به قتل رسید.

برای چرایی و چگونگی اتفاقات می‌توانید، سرچ کنید !

درضمن 2 وبسایت اصلی ادواردو چندیست که به دلائل نامعلومی از دسترس خارج شده :

edoardo.ws

blog.edoardo.ws


اشتغال و فرزندان  <<< مطلب قبلی :: مطلب بعدی >>>   احادیث همسرداری


© نقل قول و انتشار مطالب « کـافـه » به هر صورت بلامانع است و از آن استقبال میشود | 2011-2010 |